DLACZEGO SSL ?

Certyfikaty SSL to certyfikaty bezpieczeństwa, które zabezpieczają transmisję poufnych danych używanych na twojej firmowej stronie internetowej, takich jak loginy, hasła, numery kart kredytowych, dane osobowe oraz inne, przed przechwyceniem przez niepowołane osoby.

rozwiń

Dzięki zabezpieczeniu twojej witryny certyfikatem SSL klienci zyskują pewność przekazywanych danych a co za tym idzie wzrasta wiarygodność i zaufanie do twojego przedsiębiorstwa!

 • LOGINY I HASŁA
 • NUMERY KART KREDYTOWYCH
 • DANE OSOBOWE
 • I INNE

CHCESZ POZNAĆ KORZYŚCI PŁYNĄCE Z POSIADANIA CERTYFIKATU SSL BY ASSECO?

Posiadając certyfikat SSL poświadczasz, że bezpieczeństwo transakcji klientów jest dla Ciebie najważniejsze. Przetwarzając informacje klientów, takie jak dane osobowe, hasła, numery kart kredytowych masz pewność, że szyfrowanie zawarte w certyfikacie SSL uniemożliwi stronom trzecim przechwycenie tych danych a tym samym zaświadczasz o wysokim poziomie bezpieczeństwa oferowanych usług, a to przekłada się na zaufanie do twojej firmy a przez to wzrost twoich przychodów.

rozwiń

Certyfikat SSL to również w pełni jawne i bezpieczne poświadczenie tożsamości w sieci zarówno ciebie jak i twojego przedsiębiorstwa, twój klient ma pewność, że np. oszust nie próbuje podszyć się pod twoją tożsamość.

Zabezpieczając swoją stronę, dbasz nie tylko o dobry wizerunek swój oraz swojego przedsiębiorstwa ale również zapewniasz swoim klientom bezpieczeństwo, które staje się absolutnym standardem w dobie rozkwitu e-handlu oraz e-usług.

CHCESZ WYBRAĆ CERTYFIKAT SSL?

DOPASUJ GO DO SWOICH POTRZEB!

CERTYFIKAT SSL DV
COMMERCIAL
już od 99zł / rok
Dedykowany dla:sklepów internetowych, niekomercyjnych stron internetowych, portali, blogów

Poziom bezpieczeństwa

Dowiedz się więcej
Zwiń
CERTYFIKAT SSL OV
TRUSTED
już od 499zł / rok
Dedykowany dla:dużych sklepów internetowych, serwisów biznesowych, urzędów administracji publicznej, serwisów pocztowych

Poziom bezpieczeństwa

Dowiedz się więcej
Zwiń
CERTYFIKAT SSL EV
PREMIUM
już od 999zł / rok
Dedykowany dla:bankowości elektronicznej, prestiżowych sklepów, instytucji finansowych, ubezpieczeniowych oraz medycznych

Poziom bezpieczeństwa

Dowiedz się więcej
Zwiń
zgoda

Program Partnerski Asseco Data System S.A.

Nasz Program Partnerski został stworzony z myślą o Przedsiębiorcach poszukujących ciekawych i innowacyjnych rozwiązań, uzupełniających własną ofertę.

Zapraszamy do współpracy.
Zacznij zarabiać już teraz. Daj swojej firmie szansę na rozwój.

W celu przystąpienia do Programu Partnerskiego proszę wysłać zgłoszenie na adres mailowy: partner@certum.pl

WIARYGODNOŚĆ

Korzystając z certyfikatu SSL budujesz wiarygodność swojego przedsiębiorstwa

BEZPIECZEŃSTWO

Gwarantujesz swoim klientom bezpieczeństwo przechowywania przekazywanych danych

POUFNOŚĆ

Certyfikat zapobiegnie przechwyceniu danych przez niepowołane osoby

PROFESJONALIZM

Posiadając certyfikat SSL zaświadczasz o wysokim profesjonalizmie prowadzonej działalności

UNIWERSALNOŚĆ

Certyfikat jest rozpoznawalny przez 99,9% przeglądarek oraz programów pocztowych

PEWNOŚĆ

Dzięki zaawansowanemu szyfrowaniu masz pewność, że dane twoich klientów są bezpieczne

DLACZEGO WARTO ZAUFAĆ
CERTYFIKATOM SSL WYDAWANYM PRZEZ CERTUM?

nr1

Najwięcej sprzedanych
certyfikatów SSL w Polsce

BO JESTEŚMY LIDERAMI RYNKU!

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia;
 • Kontakt do Inspektora ochrony danych w Asseco Data Systems S.A. można uzyskać pod adresem e – mail: IOD@assecods.pl, tel.+48 42 675 63 60.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  1. przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia.
  2. przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez wniosek złożony na stronie https://www.daneosobowe.assecods.pl
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przetwarzania danych osobowych podanych przy utworzeniu Konta i uzupełnianiu danych w nim zawartych oraz danych dotyczących aktywności w Serwisach (zgodnie z Polityką prywatności serwisu internetowego Asseco Data Systems S.A. Polityka prywatności)
  i aktywności związanej z naszą komunikacją mailową z Panią/Panem, a efektem takiego przetwarzania będzie dopasowanie informacji marketingowych dotyczących naszych produktów i usług, które mogą Panią/Pana zainteresować.
Polityka prywatności